Stringi – czy warto je nosić?

Wiele kobiet zastanawia się w ogóle nad tym, czy stringi w ich przypadku są godne zainteresowania. Faktycznie, nietrudno dostrzec, że o ile zwykłe majtki są optymalne, nie wzbudzają jakichkolwiek emocji, to ze stringami nie jest tak kolorowo. Jednakże przecież żyjemy dla siebie, a więc naprawdę nie powinnyśmy zwracać większej uwagi na opinie innych ludzi. Zresztą kto wydaje takie opinie? Najczęściej zazdrosne kobiety, które zapewne chciałyby z wielką chęcią nałożyć stringi, ale najzwyczajniej w świecie zdają sobie sprawę z tego, że nie wyglądałyby w nich korzystnie. Chociaż tak naprawdę nawet kobiety, które mają wiele pretensji do kształtu swojego ciała, szczególnie pupy, nie powinny unikać stringów.

 

Stringi damskie ze sklepu z bielizną KOSTIUM.COMPoza tym warto zwrócić uwagę na to, iż jakby nie patrzeć bardzo dużym atutem stringów jest to, że wzbudzają one wiele emocji – ale bardziej tych pozytywnych. Po prostu prezentują się one na pośladkach kobiet naprawdę okazale, więc jeżeli zależy nam na tym, aby podobać się swojemu partnerowi, ale także innym ludziom – przecież to naturalne, jak najbardziej powinnyśmy zaopatrzyć się w przynajmniej jedną parę stringów. Chociaż jedne stringi to za mało, bo bardziej niż prawdopodobne jest to, że najzwyczajniej w świecie dojdzie do takiej sytuacji, w której nie wyobrazimy sobie już innego rodzaju okrycia. Po prostu stringi są bardzo piękne, sporo odkrywają, ale jednocześnie zakrywają to co najistotniejsze. Warto zwrócić także uwagę na to, że jakby nie patrzeć stringi rozpalają mężczyzn, więc jeżeli zależy nam na żarze w łóżku, po prostu zdajemy sobie sprawę z tego, iż nawet swojego męża trzeba sobą zaciekawić, to nie ma innej opcji – tylko stringi!
Kilka uwag na temat kupowania stringów. Otóż warto zadać sobie pytanie – jaki kształt ma nasza pupa. Jeżeli zależy nam na tym, aby była ona niejako mniejsza, strzałem w dziesiątkę jest czarna bielizna, bo jak powszechnie wiadomo, czarny to taki kolor, który działa wyszczuplająco. Jeżeli nie zwracamy na to większej uwagi, nie mamy kompleksów, nic do ukrycia bądź po prostu jesteśmy bardzo zgrabnymi kobietami, mamy większe pole do manewru, o wiele większe. W sumie ciężko coś w takim przypadku doradzić, bo to wszystko zależy od naszych upodobań, tego jakie kolory lubimy, a za jakimi nie przepadamy. Na pewno bardzo interesujące są jasne kolory, są one bardzo radosne, optymistyczne, dają niejako radość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *